לא רוצים לפספס את האירוע הבא שלנו?

%content7%

ערב עיוני למקצועות היופי | 06.02.2018

‏"החברה שאני הולכת להציג מולכם היא לא חברת קוסמטיקה אלא חברת בריאות", כך בוחרת אריאלה טל, מנחת הערב, לפתוח את ההרצאה שלה. היא ממשיכה ומוסיפה "תעשיית הקוסמטיקה היא התעשייה הכי חשוכה מבין כל התעשיות. הבשורה שאריקס (Ariix) מביאה לשוק הצרכני הזה הוא שאפשר לקבל תוצאות מדהימות גם על ידי שימוש ברכיבים טבעיים בלבד." עצם המשפט האחרון של אריאלה יכול וצריך לזעזע את התעשייה.

כלל החברות הפועלות היום בשוק הקוסמטיקה ומשתמשות, עדיין, במוצרים כימיים מסוכנים ברכיבים שלהם הם כנראה חברות שלא יודעות להשתנות בהתאם להלך רוח הלקוחות שלהם. כיום העולם מושך לכוון הטבעי, הפשוט, הנקי והידידותי לסביבה. זה תקף כמעט לכל תחום בחיי היום יום שלנו. מעטים הצרכנים שלא בודקים את הרכיבים בתוית האחורית של המוצרים אותם הם קונים ואם אתם עדיין לא עושים זאת אז כדאי שתתחילו.

 

אריקס היא חברה צעירה, 6 שנים באוויר סך הכל, שנה שעברה מכרה מוצרים בשווי 150 מליון דולר. כבר הצלחה מסחררת. אריקס עדיין לא פעילה באופן רשמי בישראל, במהלך שנת 2018 אריקס מתכננת לפתוח את השוק הישראלי, שוק מספר 30 בעולם.

 

אז מה כל כך מיוחד באריקס כחברת בריאות בתחום היופי?אנשי מקצוע בתחום היופי מכירים את הרדיפה הקשה אחר לקוחות. אנחנו "שוחים" בישראל בשוק מקומי מצומצם, קשוח וחסר סבלנות לתוצאות בטווח הארוך. זה האופי של קהל הלקוחות הישראלי. הקשיים והדילמות איתם נפגשים אנשי המקצוע בתחום היופי סביב הלקוחות הן בעיקר אחר רדיפה חוזרת ונשנית אחר לקוח שכבר רכש אצלם מוצר או שירות. זה כיף לשרת ולמכור ללקוח חדש אך הבעיה היא לשמר אותו, להמשיך לגרום לו לרכוש או לקבל שירות מכם ולא מהמתחרים שלכם. תחשבו שאנשי מקצוע נוספים מתחרים על אותו לקוח במחירים נמוכים יותר או שירות טוב יותר.

אחד הדברים המיוחדים בעבודה עם אריקס היא שברגע שיש לך לקוח הוא שלך, לתמיד. אם מבינים את זה אז קולטים שאפשר לנצל את המנגנון המאוד חכם הזה כדי לקבע את קהל הלקוחות שלכם ולגרום לעסק שלכם להיות יציב בגדילתו. לקוח שרכש מכם פעם אחת מוצר של אריקס נרשם דרך המערכת ונשאר לקוח שלכם לתמיד. כל רכישה נוספת שלו אי פעם בעתיד תאפשר לכם לקבל עמלה על הרכישה שלו מבלי חשש שהוא "ילך למתחרים".

 

 תקני ייצור ומוצר של Ariix

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שהבסיס להצלחה במכירות היא לא שירות לקוחות טוב או אפילו מחירים נמוכים אלא איכות המוצר, כאן היחודיות של אריקס. האם הייתם ממשיכים לקנות אבקת כביסה שלא מורידה כתמים? שמפו שלא מנקה? פילטר מים שלא מסנן? סרום לעור הפנים שלא באמת מעלים קמטים? קרם הבהרה שאין עליו אחריות לתוצאות? אני מניח שאתם מבינים לאן אני חותר. בעידן המודרני של היום אנחנו מופצצים בפרסומות של מוצרים וכיום אנחנו כבר לא כל כך יודעים להבדיל בין מוצר שהוא טוב למוצר ששיווקו אותו טוב. לעיתים קרובות אנחנו רוכשים מוצר לא כי מרכיביו טובים והוא נותן תוצאות אלא כי הוא שווק לנו בצורה טובה וכאן ההבדל בין אריקס לשאר חברות הבריאות בתחום.

 

מתוך 7 המותגים של אריקס,  Jouvé (ג'ובה) הינו המותג הנותן פתרונות בתחום טיפוח העור והיופי. ייחודיות המוצרים של מותג הג'ובה מאפשרת לכם כאנשי מקצוע לתת ללקוח בטחון של 100% לתוצאות. בפוסט זה לא אתעמק בטכניות של המוצרים אלא באלמנטים העסקיים שיכולים לאפשר לאנשי מקצוע בתחום היופי להגדיל משמעותית את ההכנסות בעסק שלהם.

 

קרם הבהרה

קרם ההבהרה של מותג ה Jouvé (ג'ובה) נקרא Jouvé Dark Spot Corrector & Brightening Cream. הוא אינו מכיל חומצות קשות ומאפשר למשתמש לצאת לשמש לאחר בשימוש בקרם. אנשי המקצוע ישר יבינו את הפוטנציאל של מוצר כזה.

 

כחלק מהרצון של אריקס לזעזע את השוק היא החליטה שהיא מתחייבת לתוצאות בין 4-6 שבועות מרגע תחילת השימוש בקרם ההבהרה. אני ארשום זאת שוב, מתחייבת לתוצאות. לא רק פיגמנטציה אלא גם גוון ואדמומיות של עור הפנים (גם עור כפות הידיים). אריקס לא מתחייבת לכך רק במילים אלא בMoney Back Garantee, מונח שאמריקאים לא יכולים לחיות בלעדיו. זה אומר למעשה שתוך 30 ימים הראשונים ניתן להחזיר את המוצר גם אם השתמשתם בו, גם אם רוקנתם את תכולתו לגמרי רק כי אתם לא מרוצים מהתוצאות.

תחשבו על זה רגע. אריקס מתחייבת לתוצאות במוצר זה. ברור שאם המוצר לא היה מספק את התוצאות אותם הוא מבטיח אז החברה הייתה מפסידה את הכסף שלה וכמובן את נאמנות הלקוחות.

 

קרם ההבהרה הוא גם מולטי פונקציונלי (רב שימושי). זהו לא רק קרם הבהרה לטיפול בפיגמנטציה, גוון אחיד ואדמומיות אלא הוא משמש גם כקרם לחות. למעשה, הוא מחליף את כל שאר הקרמים בהם אתם משתמשים ומתאים לכל אזור הפנים (גם מתחת לעיניים).

 

קרם לילה

במהלך הלילה הגוף שלנו מתחדש, מתקן את עצמו ומכין את עצמו ליום למחרת. כמובן שגם עור הפנים שלנו עושה זאת על ידי חידוש מהיר של התאים במהלך הלילה. אך כאן עולה שאלה מעניינת. מי מכם יש לו צלקות קטנות על הפנים? שקעים? פיגמנטציה? איך קורה מצב שבוא התאים בגוף מתחדשים אבל הם לא מתחדשים עד הסוף? כלומר, הצלקות, השקעים, הפיגמנטציה נשארים ולא נעלמים באת חידוש התאים.

הסיבה לכך היא זכרון תא. תחשבו על זה כמשהו בסיסי מאוד בתוך התאים שלנו שלא ידענו עד היום איך לעשות לו ריסטרט. טכנלוגית תאי הגזע שבשימוש קרם הלילה של Jouvé מאפשרת לתאי הגזע בגוף שלנו לעבוד טוב יותר ולהפוך לתאי עור חדשים במהלך הלילה.

 

סרום מתקן קמטים

זה אולי ישמע לכם כמו אגדה אבל סרום מתקן הקמטים של Jouvé יודע להעלים קמטים תוך 90 שניות. הוא מעלים שקיות מתחת לעיניים, עור נפול, קמטים וקמטוטים והכל ב90 שניות. פריצת הדרך היחודית של מתקן הקמטים הוא שיש לו אפקט סינדרלה שמחזיק 6-8 שעות. לאחר מכן האפקט נעלם לאט לאט. סרום מתקן הקמטים פועל לא רק חד פעמית ל8 שעות אלא גם כסרום טיפולי שנותן את אותותיו בעת שימוש יום יומי. הסרום עושה שינוי קבוע עם הזמן והתוצאה נשארת גם אחרי סיום הטיפול. ברמה העסקית, זה יושב בול על הטרנד העולמי.

מנחת הערב, אריאלה, מוסיפה את הסטטיסטיקה האישית שלה של שימוש הסרום מול לקוחות היא ש1 מתוך 3 לקוחות שמתנסה במוצר רוכש אותו במקום.

 

סדר פעולות שימוש במוצרים

קרם הבהרה - אריקס תמיד ממליצה לשים קודם את קרם ההבהרה. זכרו, זהו הקרם הבסיסי שמחליף את כל שאר הקרמים שברשותכם כרגע. חשוב להמתין 20-30 דקות כדי לתת לקרם להיספג ולהתחיל לעבוד על עור הפנים.

 

סרום מתקן קמטים - השלימו את הטיפול עם סרום מתקן הקמטים. לסרום קל יותר לפעול אחרי שהבסיס על הפנים נעשה על ידי קרם ההבהרה. זכרו שהסרום פועל תוך 90 שניות, זה מהיר מאוד. הלקוח יוכל להרגיש את השינוי על עור הפנים במיידי, הוא ירגיש את המתיחה. חשוב לציין ללקוח שהרגשת המתיחה דועכת לאחר כ5 דקות אך האפקט נשאר ל8 שעות.ההמלצה לשימוש בסרום היא לאיזורים ספציפיים על עור הפנים. לדוגמא, שקיות עיניים, קמטים ליד העין/מצח/שפתיים וכו. חשוב להשתמש בכמות קטנה מאוד של החומר ולהזין אותו בעדינות לאיזור המטופל. במידה ורוצים להשתמש בסרום לכל הפנים אז חשוב לעשות ערבוב של ⅔ קרם הבהרה ו ⅓ סרום מתקן קמטים. כך תוכלו לקבל מספיק חומר פעיל לכל הפנים בבת אחת.

 

איפור - רק לאחר שהעור מוזן בלחות ומתוח ניתן לשים איפור.

 

*תנו מספיק זמן לעור להתייבש ולספוג את כל האלמנטים הייחודיים של המוצרים לפני המעבר לשלב הבא.

 

בואו נדבר מספרים

מה הדרכים שלכם כאנשי מקצוע בתחום היופי להגדיל את ההכנסות שלכם בעסק מבלי להשקיע עוד שעות עבודה?

 

מכירת טיפול

כאנשי מקצוע בתחום היופי יש לכם אפשרות לא רק למכור מוצרים אלא גם למכור טיפולים. לדוגמא, סרום מתקן הקמטים מספיק ל80 טיפולים לאיזור ספציפי בפנים או 30 טיפולים לכל הפנים. תוכלו לספק טיפול סינדרלה בעזרת הסרום שמעניק תוצאה תוך 90 שניות ולמשך 8 שעות. תחליטו על גובה התשלום עבור כל טיפול ועשו את חשבון, זה יצא לכם משתלם.

 

 

בלוג

 

 

Ariix wellness Society

 

בלוג

 

 

Ariix wellness Society

 

בלוג

 

 

Ariix wellness Society

יצירת קשר

Ariix

Wellness

Society

שליחה

תודה רבה

הטופס נשלח בהצלחה

This field is required.

Invalid Phone

Invalid Email

אני רוצה לרכוש מוצרים!

אמרו שלום

Email: ariixwellnesssociety@gmail.com

Designed & Developed with Love

by Madyzine

Ariix

wellness

Society

Ariix Wellness Society Logo

.com